Zákaz návštev na lôžkových oddeleniach FNsP J. A. Reimana Prešov

Vážení pacienti, vážení návštevníci nemocnice, oznamujeme vám, že v súvislosti so zhoršujúcou sa epidemiologickou situáciou vo výskyte akútnych respiračných ochorení, riaditeľ FNsP J. A. Reimana Prešov nariaďuje od 03.09.2024 až do odvolania

zákaz návštev.

Na základe výnimky sú povolené návštevy v týchto prípadoch:

• Návšteva u pacienta v paliatívnej starostlivosti a umierajúceho, a to na základe povolenia primára; v prípade náhleho zhoršenia stavu pacienta v čase ústavnej pohotovosti môže návštevu povoliť službukonajúci lekár.
  • Návšteva kňaza za účelom vysluhovania sviatostí.
  • Návštevy sa riadia pokynmi zdravotníckeho personálu a musia dodržiavať hygienicko-epidemiologický režim.
  • Návštevy nebudú umožnené osobám s klinickými prejavmi akútnej respiračnej infekcie.
  • Priniesť/odniesť osobné veci pacientom bude možné denne od 15:00 do 17:00 hod.

MUDr. Juraj Smatana, MBA, MPH

Riaditeľ FNsP J. A. Reimana Prešov